ESTELINE | HAKKIMIZDA

H
akkımızda...
Lazerli Epilasyon Artık Adıyaman ve Gaziantep'li Hanımların Hizmetinde

Kolay ve güvenli güzelliğin yöntemi lazer epilasyon ve profesyonel kişisel bakım hizmeti artık Adıyaman'da

Esteline Lazer Merkezi ve Güzelllik Salonu kaliteden ödün vermeden hijyenik bir ortamda, tamamen bitkisel ürünlerle kesin çözümler sunuyor. Profesyonel, eğitimli ve güler yüzlü kadrosuyla lazer epilasyon, cilt bakımı, iğneli epilasyon, kaş- kirpik boyama, Couperose tedavisi ve sir ağda gibi geniş hizmet yelpazesiyle öncelikle sağlığınızı korumayı, sonra sizlere en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında özlenen hizmeti ulaştırmayı hedeflemektedir.

Güzellik için sağlığınızı tehlikeye sokan metodlara gerek yok. Güzelliğe dair tüm soru ve sorunlarınza cevap bulabileceğiniz güvenilir adres Esteline Lazer Merkezi ve Güzelllik Salonu.

'Kalıcı eşsiz bir güzellliğe kavuşmak tüm kadınların hakkıdır' prensibiyle Adıyaman ve Gaziantep'deki tüm bayanlara bayan estetiğinde 1. sınıf kalitede ve hijyenik koşullarda hizmet veren merkezimiz, müşteri memnuniyeti ve mahremiyetine azami özen göstermektedir.

Esteline Lazer Merkezi ve Güzelllik Salonu hergün 08:00-18:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Gaziantep ile Adıyaman ve çevre illerden gelen konuklarına hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

 

Danışmanlık Hizmetleri

Tüm Soru Ve Sorunlarınız İçin Uzman Ekibimiz Tarafından Verilen Danışmanlık Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.

Babor Bakım Ürünleri

Merkezimizde Cilt ve Vücut Bakımı İçin Profesyonel Babor Bakım Ürünleri Kullanılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Adıyaman Şube : 0416 216 25 65
Gaziantep Bayan Şube : 0342 322 42 88
Gaziantep Erkek Şube : 0342 372 99 14